Vážení klienti,

jmenuji se Lukáš Tvrdý a jsem florista, floral designer, tvůrce, duše a srdce projektu LUKEE.

Dovolte, abych Vám tento projekt v krátkosti představil. LUKEE je zakázková květinová dílna s působností v Libereckém kraji a Praze provozující obchod s květinami.

Osobně pocházím z krajiny severních Sudet, kde o blízkost přírody a lidmi zapomenutých míst zformovala mé cítění pro tuto estetiku. Oblibu přírodních materiálů, pokoru pro um tvořit nádherné, křehké scenérie a přirozená aranžmá, jež se snažím přenést do svých prací. Prostředí starých domů a továren mě naučilo vidět tuto krásu v industrii, preciznosti stavitelů i zubu času.

Toto téma, doplněné inspiracemi nových trendů a materiálů zpracovávám pro své klienty již od roku 2005. Troufám si tvrdit, že nadšení a fantazie mě stále neopouští. Naopak každá objednávka je pro mne výzvou odvést pro Vás tu nejlepší práci a servis. Rád se díky Vám stále zdokonaluji.

V minulosti jsem na čas spojil svou kariéru s předními floristickými ateliéry v Praze, kde mi bylo radostí pracovat po boku zkušených profesionálů a skvělých umělců v tomto řemesle. Tímto bych rád všem poděkoval za naši skvělou spolupráci.

V současné době postupně rozvíjím projekt LUKEE, který navazuje na mé první květinové studio Origamell. Ale hlavně se posouvá mnohem dál, v mé profesionalitě a zkušenosti, daleko za hranice Vašich představ.

Mým přáním je maximální spokojenost klienta s poctivou řemeslnou prací. Při realizaci dbám na kvalitní materiály a zpracování, které mi pomáhá předat pozitivní emoce pro výjimečné chvíle Vaše i Vašich blízkých.

Těším se na naše brzké osobní setkání,
Váš Lukáš